Jak działa pożyczka w Vivus?

0
37
Jak działa pożyczka w Vivus?
Ocena

Główne zalety pożyczki krótkoterminowej w firmie Vivus, to wygoda i komfort korzystania z takiej oferty. Najważniejsze bez wątpienia jest udostępnienie procesu pożyczkowego klientom online – zarówno przez stronę www jak i specjalnie przygotowaną aplikację. Poza pierwszą rejestracją klienta, która często odbywa się razem z weryfikacją danych podanych w formularzu, klienci przy kolejnych pożyczkach nie muszą wprowadzać żadnych dodatkowych informacji.

Weryfikacja w Vivus

Wystarczy wskazanie interesującej klienta kwoty oraz okresu spłaty i kliknięcie jednego przycisku, aby aplikacja pożyczkowa trafiła do systemu Vivus. Od tego momentu proces wygląda błyskawicznie i odpowiadają za niego w większości automatyczne systemy informatyczne:

  • sprawdzenie numeru PESEL klienta pod kątem figurowania w bazach informacji gospodarczej czy kredytowej
  • weryfikacja danych osobowych w innych udostępnianych sobie wzajemnie przez pożyczkodawców bazach referencyjnych pod kątem wykluczenia dłużników
  • wysłanie decyzji o przyznaniu lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkowego
  • w przypadku zgody na pożyczkę, zlecenie przelewu bankowego na konto klienta wskazane w jego profilu online
  • przekazanie dokumentów takich jak umowa pożyczki czy tabela opłat, formularz wypowiedzenia umowy czy harmonogram spłat – najczęściej w formie elektronicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here