Jak Incredit ściąga długi?

0
81
Jak Incredit ściąga długi?
Ocena

Każdemu mogą zdarzyć się trudniejsze chwile i przejściowe problemy finansowe w wyniku których terminowa spłata pożyczki InCredit może być niemożliwa. Firma ta, podobnie jak inne działające w branży pożyczek ma swoje różne sposoby ściągania zaległości od klientów.

W przypadku opóźnienia w spłacie najlepszym pomysłem dla klienta jest kontakt telefoniczny z firmą. Pracownicy udzielą informacji odnośnie spłaty po terminie i postarają się pomóc w rozwiązaniu problemu.

W przypadku braku kontaktu i dalszego unikania spłaty zadłużenia InCredit może naliczyć sobie koszty zawierające odsetki za opóźnienie, których wielkość jest maksymalną wartością dopuszczoną przez prawo obowiązujące w naszym kraju. W skrajnych przypadkach firma ma możliwość przekazania prawa do egzekucji należności podmiotom trzecim, a w ostateczności może dochodzić zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. Firma ta może również sprzedać swoją wierzytelność innemu podmiotowi, który po jej nabyciu będzie ją ściągać od dłużnika zgodnie z własnymi procedurami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here