Jak Lendon ściąga długi?

0
36
Jak Lendon ściąga długi?
Ocena

Tak naprawdę nigdy nie mamy 100% pewności czy będziemy wstanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie. Jest to może odwoływanie się do sytuacji bardzo mało prawdopodobnych, ale takie są fakty. Co, jeżeli zaciągnęliśmy pożyczkę w Lendon a nie jesteśmy wstanie jej spłacić na czas? W jaki sposób Lendon ściąga długi?

Odsetki

Jak wiadomo, nic tak nie działa jak odsetki i to właśnie od nich się zaczyna. Konkretnie, po przekroczeniu 4 dni spóźnienia Lendon ma pełno prawo naliczać odsetki zgodnie z tym, co prezentuje tabela opłat. Tabela ta jest dostępna dla każdego klienta (możemy ją znaleźć przy Umowie Ramowej jako załącznik).

Współpraca z firmą

Wbrew temu co wydaje się sporemu gronu osób, w przypadku problemów ze spłatą można liczyć na pomoc ze strony firmy. Niemniej, musi to być współpraca. Lendon gwarantuje swoim klientom refinansowanie (dowolną ilość razy) oraz indywidualny kalendarz spłaty pożyczki (w szczególnych sytuacjach). Gdybyśmy jednak nie zdecydowali się na współprace i unikali kontaktu to z całą pewnością czekają nas nieprzyjemności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here