Jak odstąpić od umowy w Moneyman?

0
74
Jak odstąpić od umowy w Moneyman?
Ocena

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób można wziąć pożyczkę. Procedury są proste, zatem nie powinno być problemu. Jest to oczywiście prawda, dlatego firmy pożyczkowe cieszą się tak dużym powodzeniem. Czasami jednak inne pytanie zaczyna gnębić ludzi.

Jak i czy w ogóle można zrezygnować z pożyczki?

W każdej firmie jest taka możliwość. W Moneyman również. Do tego służą konkretne zachowania.

  • E – mail lub telefon na infolinię. Jeśli wniosek jest dopiero analizowany, wówczas najszybciej można zadzwonić na infolinię pod numer 221-220-221 , by zgłosić, że już nie potrzebna pożyczka i klient chce z niej zrezygnować. Jeśli jest to telefon na infolinię, wówczas pracownik sam zweryfikuje klienta. Jeśli zaś klient pisze e-maila, a ma do tego prawo, powinien podać swoje dane: imię, nazwisko oraz pesel. E – maila wysyła się na adres: kontakt@moneyman.pl
  • Oficjalna rezygnacja wysłana pocztą tradycyjną. Takie rozwiązanie jest obowiązkowe wówczas, gdy pożyczka jest już przyznana ale klient chce z niej zrezygnować. Ma do tego prawo w ciągu 14 dni. Rezygnację należy wysłać na adres: ID FInance Poland Sp. z o.o., ul. Hrubieszowska 6a, 01-209 Warszawa.

Istnieje czas w umowie, w którym klient może zrezygnować z pożyczki. Należy jednak stosować się do terminu, ponieważ po upływie 14 dni nie będzie można już jej anulować. Po przyjęciu rezygnacji przez firmę Moneyman, należy natychmiast zwrócić pożyczoną kwotę.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here