Jak otrzymać bon wakacyjny 500 zł w Incredit?

0
33
Jak otrzymać bon wakacyjny 500 zł w Incredit?
Ocena

Wiele firm oferujących chwilówki oraz długoterminowe pożyczki ratalne kusi swoich klientów różnymi ciekawymi promocjami. Przykładem może być bon wakacyjny. Czy InCredit oferuje swoim klientom takie udogodnienie?

Niestety firma InCredit nie zapewnia swoim klientom bonu wakacyjnego w wysokości 500 zł ani na żadną inną kwotę. Taka promocja jest aktualnie oferowana przez firmę Vivus działającą w sektorze chwilówek. Jeśli chodzi o InCredit to od lipca nowi klienci mają dostęp do innej ciekawej promocji.

Nowi klienci w przypadku terminowej spłaty pierwszej raty otrzymają od InCredit promocję obejmującą kwotę prowizji oraz odsetek, więc kwota pierwszej raty będzie niższa w porównaniu z kolejnymi. W ten sposób firma chce zachęcić potencjalnych nowych klientów do korzystania z jej produktów finansowych. Promocja trwa od początku lipca 2017 roku i obowiązuje do odwołania.

Konkurencja na rynku pożyczkowym jest bardzo duża, więc być może w przyszłości kolejne firmy wprowadzą do swojej oferty różne ciekawe promocje, bony wakacyjne, itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here