Jak otrzymać punkty bonusowe w Moneyman?

0
51
Jak otrzymać punkty bonusowe w Moneyman?
Ocena

Każda firma pożyczkowa stara się przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów, którzy regularnie i chętnie będą do niej wracali. Dlatego w wielu firmach można znaleźć mnóstwo ciekawych ofert, które w dłuższej perspektywie okazują się bardzo przydatne.

A co oferuje Moneyman?

Dla Moneyman bardzo ważna jest lojalność wobec uczciwych i rzetelnych klientów, dlatego ma rozbudowany program lojalnościowy. Działa on na zasadzie, że za każde konkretne zachowanie naliczane są punkty.

Jakie to zachowania:

  • Już na samym wstępie można otrzymywać punkty za terminową i regularną spłatę zobowiązań. Jest to bardzo ważne i dla firmy i dla klienta. Moneyman bardzo ceni sobie rzetelnych klientów i w taki sposób je nagradza.
  • Polecanie znajomym Moneyman to druga opcja uzyskania punktów bonusowych. Jest to jeden z dość częstych sposobów na uzyskanie punktów, ponieważ firma jest rzeczywiście godna polecenia.
  • Pozytywne komentarze to dla wielu firm niezwykle istotna reklama. Dlatego to kolejny element do uzyskania punktów bonusowych.

Co można zrobić z punktami?

Regulamin firmy Moneyman daje możliwość uzyskania kilku rodzajów korzyści z zebranych punktów.

  • Przedłużenie spłaty pożyczki. W trudnych chwilach, przy braku gotówki, bez problemu można wykorzystać punkty na przedłużenie spłaty pożyczonej kwoty.
  • Wyższy poziom pożyczki. Na zdecydowanie lepszych zasadach można skorzystać z wyższego poziomu pożyczki, która będzie niedostępna dla innych osób w podobnej sytuacji.
  • Rabaty i promocje. W przypadku wzięcia kolejnych pożyczek, punkty można wykorzystać na lepsze oprocentowanie czy spłatę na lepszych warunkach.

Wszystkie możliwości są bardzo korzystne a naprawdę niewiele kosztują, by je uzyskać. Dlatego warto korzystać z programu lojalnościowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here