Jak rozłożyć pożyczkę w Vivus na raty?

0
80
Jak rozłożyć pożyczkę w Vivus na raty?
Ocena

Vivus nie udziela pożyczek na raty. Wszystkie chwilówki udzielone przez firmę należy spłacić w czasie 30 dni od momentu zawarcia umowy, a więc od wpływu środków na rachunek bankowy.

Rozłożenie pożyczki Vivus na raty

Klient, który ma spory problem ze spłatą swojego zobowiązania, ma jednak możliwość rozłożenia pożyczki na raty, co wynika z zapisów umowy. Aby móc rozłożyć pożyczkę na raty, przede wszystkim nie należy jej spłacać przez dłuższy okres czasu, jak również nie można dokonać opłaty za wydłużenie terminu spłaty. Po kilku tygodniach firma sama kontaktuje się ze swoim dłużnikiem i oferuje mu możliwość spłaty zobowiązania w ratach. Oferowany jest nowy plan spłat, a kosztami jego przygotowania obarczany jest oczywiście dłużnik.

Trzeba pamiętać o tym, że poza samą pożyczką, firma w ciągu tych dni opóźnienia będzie naliczała odsetki karne za nieterminową spłatę, jak również szereg kosztów windykacyjnych. Klient będzie musiał zapłacić za każdy monit listowny, sms oraz telefon wykonany do niego przez Vivusa w tym czasie. Niestety, Vivus sam ustala termin spłaty rat oraz ich wysokość i klient może jedynie próbować negocjować z firmą.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here