Jak spłacić pożyczkę w Vivus?

0
160
Jak spłacić pożyczkę w Vivus?
Ocena

Każda osoba otrzymująca pożyczkę krótkoterminową w Vivus, otrzymuje na e-mail formularz informacyjny, w którym podany jest dokładny termin spłaty pożyczki, kwota do wpłaty oraz numer rachunku bankowego i tytuł, który powinien znaleźć się w mailu. W określonym w umowie terminie trzeba przelać całość pożyczki wraz z kosztami i odsetkami na wskazany rachunek bankowy Vivus.

Spłata pożyczki w Vivus

Poza tym, na stronie internetowej pożyczkodawcy można również znaleźć numery rachunków firmy prowadzone przez różne banki. Najlepiej wybrać bank, w którym klient sam posiada konto, ponieważ znacznie szybciej taki przelew dotrze.

Jeżeli klient ma problem z oddaniem całej kwoty pożyczki, wówczas istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty. Należy przelać określoną kwotę i wpisać w tytule informację, że jest to przedłużenie terminu spłaty pożyczki o numerze… W takiej sytuacji jednak, opłacona kwota wcale nie wpływa na obniżenie całej pozostałej do spłaty. Ta pozostaje w poprzedniej wysokości. Najlepiej jest więc w międzyczasie spłacać mniejsze kwoty, aby saldo malało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here