Jak spłacić zadłużenie w Lendon?

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Spłata zadłużenia w Lendon jest bardzo prosta. Na stronie internetowej pożyczkodawcy (konkretnie chodzi o podstronę „kontakt”) możemy znaleźć wszystkie numery kont firmy oraz nazwę odbiorcy. Jeżeli chodzi o tytuł przelewu to naturalnie wszystko zależy od tego, kto zaciągnął pożyczkę.

Częściowa spłata zadłużenia?

Koniecznie musimy poruszyć też temat częściowej spłaty zadłużenia. Częściowa spłata zadłużenia jest jak najbardziej możliwa, ale musimy pamiętać o tym, że spłata całości musi nastąpić przed terminem. Dokładniej rzecz ujmując po przekroczeniu 4 dni spóźnienia firma ma prawo do tego, aby naliczyć odsetki.

Indywidualny kalendarz spłaty pożyczki?

Nie od dziś wiadomo, że nasze losy układają się w różny sposób. Efekt tego jest taki, że czasem spóźniamy się ze spłatą. Niejednokrotnie zdarza się, że nieodzownym rozwiązaniem będzie indywidualny kalendarz spłaty pożyczki. Firma informuje jednak, że indywidualny kalendarz spłaty pożyczki możliwy jest tylko i wyłącznie w szczególnych przypadkach (brak jednoznacznej odpowiedzi, kiedy sytuację możemy uznać za szczególną).