Jak usunąć konto w Lendon?

0
390
Jak usunąć konto w Lendon?
Ocena

Wiele osób zastanawia się nad tym jak usunąć konto w Lendon. Nie będziemy jednak zastanawiać się nad powodami, skupimy się na dojściu do celu. Zacznijmy jednak od tego, czy wspomniane rozwiązanie jest w ogóle możliwe.

Czy można usunąć konto w Lendon?

Przeglądając stronę internetową możemy dojść do wniosku, że nie można usunąć konta w Lendon (nigdzie nie widzimy opcji pozwalającej na dokonanie tego radykalnego kroku). Taki wniosek jest jednak absolutnie błędny. Usunięcie konta jest jak najbardziej możliwe.

Usuwamy konto w Lendon

W przypadku chęci usunięcia konta konieczne jest złożenie stosownej dyspozycji. Dyspozycja ta powinna zostać złożona poprzez wysłanie wiadomości na adres info@lendon.pl, co więcej wiadomość musi zostać wysłana z adresu mailowego zarejestrowanego w profilu. Tylko tyle dzieli nas od zrealizowania celu. Gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości to nic nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć zapytanie na wspomniany adres e-mail. Niemniej, to nie jedyna możliwość kontaktu. Obsługa klienta dostępna jest także pod numerem telefonu 22-388-6-444.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here