Jak wygląda anulowanie pożyczki w Moneyman?

0
51
Jak wygląda anulowanie pożyczki w Moneyman?
Ocena

W obecnych czasach bardzo wiele osób sięga po pożyczkę. Jest to podyktowane faktem, iż w dzisiejszych czasach coraz więcej osób po prostu potrzebuje czasem pożyczenia pieniędzy. Po to by uratować finanse, bo coś je popsuło. Leczenie, zepsuty ważny sprzęt w domu czy pilny wyjazd to sytuacje, w których naprawdę czasem potrzeba dodatkowych pieniędzy, które uratują sytuację.

Dlatego pojawiły się na rynku firmy pożyczkowe. W takich firmach bardzo łatwo jest wziąć pożyczkę. Czasem jednak sytuacja jest taka, że złożyliśmy wniosek a nagle przyszła wiadomość, iż ktoś znajomy pożyczył pieniądze albo pralka jak na złość zaczęła działać.

No właśnie. Co teraz?

W każdym momencie można zrezygnować z pożyczki, oczywiście do momentu jej udzielenia. Naturalnie nie ma opcji zrezygnowania z pożyczki tylko przyciskiem. W tym przypadku bardzo ważny jest kontakt  pracownikiem firmy. Najprościej jest zadzwonić na infolinię 221-220-221, albo po prostu napisać e maila: kontakt@moneyman.pl. W przypadku telefonu po prostu się rozmawia z pracownikiem i wyjaśnia  sytuację, zaś jeśli klient pisze e-maila, wówczas w jego treści trzeba napisać imię, nazwisko oraz pesel. Są to dane potrzebne do tego, żeby wiedzieć, o jaką osobę chodzi i zatrzymać proces udzielania pożyczki.

A jeśli pożyczkę już mam?

W początkowym okresie udzielonej pożyczki, klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. W takiej sytuacji należy wysłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

W takiej sytuacji klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. By faktycznie zrezygnować z pożyczki  należy wysłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. W takiej sytuacji należy wysłać pisemne odstąpienie na adres: ID FInance Poland Sp. z o.o., ul. Hrubieszowska 6a, 01-209 Warszawa.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here