Jak wygląda dobranie pożyczki w InCredit?

0
81
Jak wygląda dobranie pożyczki w InCredit?
Ocena

Firma pożyczkowa InCredit posiada bardzo szeroką ofertę pożyczek ratalnych udzielanych na bardzo wysokie kwoty, które można rozbijać na dogodne miesięczne raty. Bardzo ważną zaletą tej firmy jest wygodny system umożliwiający dobranie pożyczki.

Proces dobierania pożyczki w InCredit

Pożyczkę w Incredit można dobrać wybierając kwotę i okres spłaty przy pomocy specjalnych dwóch suwaków znajdujących się na stronie głównej (dla nowych klientów) lub po zalogowaniu się do panelu klienta (w przypadku kolejnych pożyczek).

W przypadku pierwszej pożyczki można starać się maksymalnie o kwotę 7000 zł rozbitą na 12 miesięcznych rat. Nowi klienci pożyczający do 2000 zł mogą rozbić pożyczkę na maksymalnie 6 rat. Stali klienci nie mają już żadnych ograniczeń i suwaki dostępne w panelu pozwalają na wnioskowanie o 800-10000 zł rozbijane na raty w zakresie od 3 do 12 miesięcznych rat.

Jak widać, warto być rzetelnym klientem InCredit, ponieważ pozwoli to na dowolność w wyborze kwoty i okresu spłaty. Sama obsługa suwaków i systemu wnioskowania jest dziecinnie prosta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here