Jak wygląda dobranie pożyczki w Moneyman?

0
49
Jak wygląda dobranie pożyczki w Moneyman?
Ocena

Każda firma pożyczkowa działa na własnych zasadach, choć z pewnością mają wszystkie podobne zasady. W przypadku ogólnego zarysu przepisów, opierają się o te same punkty. Klienta jednak bardziej interesuje ten dodatkowy szczegół, który nie jest już taki oczywisty i podobny do innych.

Interesuje go bowiem kwota pożyczki, jakie są koszty takiej usługi oraz zasady spłaty. Tego nie określa ogólny zarys, lecz szczegóły szalenie ważne. Dlatego są sytuacje, że ludzie wybierają takie a nie takie firmy pożyczkowe. Choć wszystkie są tym samym, różnią się jednak bardzo.

A jak to wygląda w Moneyman?

Pierwsza pożyczka w Moneyman udzielana jest na 61 dni czyli o miesiąc i dzień dłużej niż w pozostałych firmach. Dodatkowo pierwsza pożyczka wynosi do 1500 zł i można sobie wybrać czy spłaca się w dwa miesiące czy w miesiąc. Jest ona zupełnie darmowa, co oznacza, że oddaje się dokładnie tyle, ile się pożyczyło.

A dobranie pożyczki?

W tej kwestii Moneyman jest nieprzejednane. Warunkiem uzyskania nowej pożyczki jest spłata poprzedniej. By wnioskować o następną, poprzednia musi być terminowo i bez problemu spłacona. Oczywiście stały klient może liczyć na wyjątkowe traktowanie, jednak ta zasada nie jest zmieniana dla nikogo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here