Jak wygląda e-faktura w Incredit?

0
25
Jak wygląda e-faktura w Incredit?
Ocena

Korzystanie z ofert firm pożyczkowych wiąże się nie tylko z możliwością uzyskania sporego zastrzyku finansowego, ale również z koniecznością spłaty zaciągniętych zobowiązań. W przypadku większości firm, takich jak InCredit, spłaty dokonuje się na podstawie dokumentów wystawionych elektronicznie.

E-faktura w InCredit

InCredit udziela pożyczek klientom indywidualnym. Dokumenty dotyczące warunków oraz samej spłaty są wysyłane razem z danymi do przelewu na adres e-mail klienta w momencie udzielania pożyczki. Klient sam musi pilnować rat i nie są wystawiane żadne osobne faktury co miesiąc.

Całą spłatę pożyczki u prezentowanego pożyczkodawcy można wykonać drogą internetową. W tym celu należy zalogować się na swoje konto klienta założone przy wnioskowaniu o pierwszą pożyczkę. Każdy klient w swoim panelu znajdzie zestawienie z informacją na temat aktualnej kwoty do spłaty, ilości pozostałych rat, tytułu przelewu, itp. Dostępny jest również harmonogram spłaty zadłużenia.

W zależności od swojego banku, klient może dokonać wpłaty na jedno z kilku kont InCredit. W przypadku posiadania konta w takim samym banku co pożyczkodawca, wpłata zostanie zaksięgowana w ciągu kilkunastu minut od wykonania przelewu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here