Jak wygląda formularz odstąpienia od umowy w Filarum?

0
70
Jak wygląda formularz odstąpienia od umowy w Filarum?
Ocena

Każdy Klient Filarum ma prawo do dostąpienia od umowy – konieczne jest jednak wypełnienie odpowiedniego kwitka. W formularzu należy dokładnie podać dane osobowe oraz dane pożyczki – w razie ewentualnej pomyłki dokument nie będzie brany pod uwagę. Klient musi pamiętać o tym żeby w formularzu był dokładny numer pożyczki, jaką otrzymał.

Jak wysłać formularz?

  • pocztą,
  • kurierem,
  • drogą elektroniczną.

To ostatnie rozwiązanie jest dość ryzykowne, bowiem trzeba zadbać o to, żeby Filarum na pewno otrzymało ten list. Jeśli tego się nie zrobi to firma nie ponosi odpowiedzialności za brak rozwiązania umowy. Na rezygnację z pożyczki klient ma dokładnie czternaście dni. Po tym czasie i po pozytywnym rozpatrzeniu formularza w ciągu trzydziestu dni pieniądze powinny się znaleźć na koncie firmy Filarum.

Gdyby się tak nie stało to będzie to traktowane, jako brak spłaty pożyczki. Naliczane będą odsetki karne, powiadomiony zostanie dział windykacji, który będzie się kontaktował w tej sprawie z klientem. Dotrzymanie terminów w tej sytuacji jest bardzo istotne – w przeciwnym wypadku konsekwencje finansowe będa bardzo wysokie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here