Jak wygląda formularz odstąpienia od umowy w Moneyman?

0
37
Jak wygląda formularz odstąpienia od umowy w Moneyman?
Ocena

Każdy sięgając po pożyczkę, z reguły liczy się z tym, że jest mu absolutnie niezbędna. Czasami jednak się zdarza, że sytuacja nagle się odmienia lub ktoś z rodziny przyszedł z pomocą i wtedy pożyczka nie będzie potrzebna.

Czy mimo to należy wziąć pożyczkę?

Każdy ma prawo do odstąpienia od umowy. Jeśli jest to dopiero etap analizowania wniosku, najlepiej jest zadzwonić na infolinię lub napisać e-maila, z informacją o tym, że się chce zrezygnować z pożyczki. W przypadku e-maila trzeba podać swoje dane, wraz z numerem pesel. Na infolinii, pracownik natychmiast weryfikuje klienta, zaś w przypadku e-maila trzeba samodzielnie napisać swoje najważniejsze dane.

A jeśli już otrzymałem pożyczkę? Są jakieś formularze odstąpienia od umowy?

W Moneyman nie ma specjalnych formularzy do odstąpienia od mowy. Należy na adres ID FInance Poland Sp. z o.o., ul. Hrubieszowska 6a, 01-209 Warszawa, napisać oświadczenie,  że chce się odstąpić od umowy.

Dla szybszego załatwienia sprawy można wyjaśnić dlaczego, jednak nie jest to obowiązkowe. Po prostu należy w ciągu 14 dni od otrzymania pożyczki napisać chęć odstąpienia od umowy. Tego nie należy pisać e-mailem tylko pocztą. Naturalnie pieniądze już pożyczone trzeba natychmiast odesłać na konto firmy Moneyman.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here