Jak wygląda plan spłaty pożyczki Incredit?

Data dodania: 7 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 7 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

InCredit to znana polska firma, która prowadzi działalność na rynku pożyczkowym. W jej ofercie można znaleźć pożyczki na niskie i wysokie kwoty, które można rozbijać na wygodne miesięczne raty. Wygodna spłata ratalna to bardzo ważny atut tego pożyczkodawcy.

Plan spłaty pożyczki InCredit

Klient ma możliwość samodzielnego wyboru liczby miesięcznych rat, w ramach których spłacana będzie pożyczka. Po przyznaniu pożyczki, firma InCredit wysyła na adres e-mail klienta plan spłaty pożyczki. Jest on również widoczny po zalogowaniu się do panelu klienta.

Pierwszą ratę należy spłacić miesiąc po zaciągnięciu pożyczki. Kolejne raty również powinny być spłacane tego samego dnia każdego kolejnego miesiąca. Po spłaceniu danej raty i jej zaksięgowaniu przez bank pożyczkodawcy, rata zostaje oznaczona jako opłacona w panelu klienta. Wszystko jest bardzo przejrzyste, czytelne i łatwe w zrozumieniu.

Dobranie odpowiedniej liczby rat dopasowanej do własnych wymagań i możliwości jest bardzo ważne dla każdego klienta. Na szczęście firma InCredit jest bardzo elastyczna i oferuje rozbicie spłaty na 3-12 rat.