Jak wygląda refinansowanie pożyczki w Incredit?

0
53
Jak wygląda refinansowanie pożyczki w Incredit?
Ocena

Wiele osób mających problemy z terminowym spłacaniem swoich zobowiązań finansowych decyduje się na różne rozwiązania mające na celu poprawę sytuacji finansowej. Od niedawna w wielu firmach pożyczkowych stosowane jest refinansowanie polegające na skorzystaniu z innej pożyczki lub kredytu. Często firmy chwilówkowe i udzielające pożyczek on-line posiadają własnych partnerów, których proponują klientom mającym problemy ze spłatą zadłużenia. Jak to wygląda w przypadku firmy InCredit?

Refinansowanie pożyczki w InCredit

Na stronie internetowej tego pożyczkodawcy trudno jest znaleźć informacje dotyczące refinansowania pożyczek. Jedyną informacją dla osób mających problemy z terminowym spłacaniem zaległości jest prośba o kontakt pod numerem telefonu 22 250 22 51. Pracownicy firmy udzielą wówczas dalszych informacji co należy zrobić w przypadku opóźnionej płatności.

Taki kontakt jest bardzo dobrym pomysłem. Być może pracownicy zaproponują jakąś możliwość refinansowania pożyczki lub zaproponują inne rozwiązanie korzystne dla obu stron.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here