Jak wygląda refinansowanie pożyczki w Incredit?

Data dodania: 10 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 10 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Wiele osób mających problemy z terminowym spłacaniem swoich zobowiązań finansowych decyduje się na różne rozwiązania mające na celu poprawę sytuacji finansowej. Od niedawna w wielu firmach pożyczkowych stosowane jest refinansowanie polegające na skorzystaniu z innej pożyczki lub kredytu. Często firmy chwilówkowe i udzielające pożyczek on-line posiadają własnych partnerów, których proponują klientom mającym problemy ze spłatą zadłużenia. Jak to wygląda w przypadku firmy InCredit?

Refinansowanie pożyczki w InCredit

Na stronie internetowej tego pożyczkodawcy trudno jest znaleźć informacje dotyczące refinansowania pożyczek. Jedyną informacją dla osób mających problemy z terminowym spłacaniem zaległości jest prośba o kontakt pod numerem telefonu 22 250 22 51. Pracownicy firmy udzielą wówczas dalszych informacji co należy zrobić w przypadku opóźnionej płatności.

Taki kontakt jest bardzo dobrym pomysłem. Być może pracownicy zaproponują jakąś możliwość refinansowania pożyczki lub zaproponują inne rozwiązanie korzystne dla obu stron.