Jak wygląda regulamin Incredit?

Data dodania: 10 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 10 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

InCredit, jak każda szanująca się firma pożyczkowa posiada pewien zbiór zasad i przepisów, które muszą być przestrzegane przez jej klientów. Wszystkie najważniejsze zasady i ustalenia są określone w regulaminie.

Regulamin w InCredit

Po wejściu na stronę internetową tego pożyczkodawcy, należy przejść do działu „Linki”, a następnie wybrać „Dokumenty”. Dzięki temu każdy potencjalny pożyczkobiorca będzie mógł zapoznać się ze standardowym regulaminem świadczenia usług finansowych drogą internetową.

W dziale „Linki” znajduje się również przykładowa ramowa umowa pożyczki. Dokumenty te są ogólnodostępne nie tylko dla osób, które otrzymały pożyczkę. Dzięki temu każdy może zapoznać się z warunkami i zasadami przed złożeniem wniosku pożyczkowego.

Regulamin oraz ramowa umowa pożyczki uzupełniona odpowiednimi danymi są również wysyłane na adres e-mail klienta po otrzymaniu przez niego pozytywnej decyzji o pożyczce. Dzięki temu firma ma pewność, że przekazała pożyczkobiorcy wszystkie potrzebne informacje i przedstawiła mu swoje zasady w sposób jasny i klarowny.