Jak wygląda ugoda z Incredit?

0
32
Jak wygląda ugoda z Incredit?
Ocena

Każdej firmie pożyczkowej zależy na odzyskaniu swoich pieniędzy w przypadku opóźnień w płatnościach ze strony pożyczkobiorców. Nie inaczej wygląda sytuacja w firmie InCredit.

Prezentowany pożyczkobiorca może stosować różne metody ściągania długów, takie jak naliczanie odsetek karnych, zatrudnianie zewnętrznych firm windykacyjnych, sprawy sądowe i egzekucja komornicza lub sprzedaż wierzytelności. Oczywiście można uniknąć takich problemów poprzez kontakt z pracownikami InCredit i zawarcie ugody.

Firma na swojej stronie informuje, że w przypadku spłaty po terminie należy skontaktować się z nią drogą telefoniczną i podczas rozmowy pożyczkobiorca uzyska wszelkie niezbędne informacje. W przypadku długów będących na dalszych etapach windykacji należy kontaktować się z podmiotem odpowiedzialnym za nią i spróbować rozbić dług na bardziej dogodne raty. Regularna spłata mniejszych kwot jest znakiem dla wierzyciela, że dłużnik chce uregulować zaległość, a przecież o to chodzi obu stronom.

Podstawą w ugodzie z InCredit i innymi firmami jest regularny kontakt, szczerość i regularne wywiązywanie się z nowych ustaleń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here