Jak wygląda ugoda z Vivus?

0
28
Jak wygląda ugoda z Vivus?
Ocena

W Vivus można otrzymać pożyczkę gotówkową z krótkim okresem spłaty. Firma świadczy swoje usługi przede wszystkim przez Internet. Aby zawnioskować o pożyczkę, najlepiej jest zarejestrować się na stronie internetowej firmy i złożyć wniosek online. Vivus weryfikuje wnioskodawców bardzo szybko, bo już w ciągu kilku minut i o swojej decyzji informuje za pośrednictwem smsa oraz wiadomości mailowej.

Ugoda z Vivus

Po otrzymaniu decyzji, środków można spodziewać się już po kilku minutach. Ważne jest, aby pożyczkę spłacić w terminie, który wynosi 30 dni. Jeżeli klient unika jednak spłaty, po jakimś czasie może spodziewać się propozycji ugody z Vivus.

Najpierw otrzyma jednak wiele smsów, e-maili oraz telefonów z działu windykacji. Na pewno na jego adres zamieszkania firma skieruje również upomnienia. Vivus proponuje ugodę klientom na swoich zasadach. Klient może wskazać proponowaną wysokość raty, jednak to Vivus decyduje, ile i kiedy klient będzie musiał oddać. Najczęściej firma nalicza również koszty swoich działań, którymi obarcza następnie swojego dłużnika.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here