Jak wygląda weryfikacja klienta w Hapi Pożyczki?

0
208
Jak wygląda weryfikacja klienta w Hapi Pożyczki?
Ocena

Procedura weryfikacji przebiega za pośrednictwem strony internetowej Hapi Pożyczki i odbywa się głównie online. Zawarty na stronie formularz wymaga wprowadzenia przez wnioskodawcę podstawowych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, numer PESEL oraz danych do kontaktu – potrzebny jest adres e-mail i numer telefonu.

Po wprowadzeniu danych wnioskodawca musi zaznaczyć, że zapoznał się z treścią dostępnego na stronie formularza informacyjnego i akceptuje postawione w nim warunki. Należy również wskazać o jaką kwotę chcemy wnioskować i przez jak długi czas chcemy ją spłacać.

Proces weryfikacji.

Jeżeli jesteśmy pewni wszystkich wprowadzonych danych, możemy wniosek wysłać, co rozpoczyna procedurę weryfikacji, w ramach której pracownicy Hapi Pożyczki sprawdzą poprawność wprowadzonych danych, historię kredytową wnioskodawcy oraz jego aktualne zobowiązania i na tej podstawie mogą określić czy pożyczka na warunkach oczekiwanych przez pożyczkobiorcę jest możliwa do udzielenia.

Jeżeli obie strony zgadzają się z końcowymi warunkami, można przejść do podpisania umowy, czego realizacja zamyka proces starania się o pożyczkę i w efekcie powoduje przelanie środków na konto pożyczkobiorcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here