Jak wygląda zmiana danych w Filarum?

0
57
Jak wygląda zmiana danych w Filarum?
Ocena

Dane osobowe czy kontaktowe, podawane na samym początku procesu rejestracyjnego przez klienta Filarum, muszą być zgodne z prawdą. A to oznacza, że na użytkowniku istnieje obowiązek aktualizacji wszystkich wprowadzonych danych – nie tylko tych korespondencyjnych.

Zmiana danych w Filarum

W przypadku konieczności dokonania zmian w Filarum, wskazane jest przede wszystkim zalogowanie się na swoje utworzone podczas rejestracji konto. Po zalogowaniu użytkownik automatycznie znajduje się w swoim profilu, gdzie ma możliwość edycji podstawowych danych. Konto bankowe oraz adres e-mail zmienić można wyłącznie po dokonaniu przelewu w wysokości jednego grosza na jedno z kont firmowych, w tytule umieszczając PESEL oraz informacje o nowym rachunku czy adresie e-mail.

W przypadku zmiany danych osobowych, do czego najczęściej dochodzi po wejściu w związek małżeński, wskazane jest również poinformowanie firmy Filarum i zaktualizowanie swoich danych. W takim wypadku konieczne jest skontaktowanie się z infolinią lub biurem obsługi klienta, których pracownik najpewniej poprosi o przesłanie potwierdzenia w postaci skanu dowodu osobistego czy odpisu aktu małżeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here