Jak wygląda zmiana danych w Moneyman?

0
45
Jak wygląda zmiana danych w Moneyman?
Ocena

Czasami ludzie zapominają, że nie pełnią całkowitej kontroli nad swoim życiem, że istnieje czynnik, który może zepsuć wszystkie plany. Kiedy wszystko zaczyna się „walić” jest kilka dróg rozwiązania, w zależności od rodzaju problemu, który powstał. Niektóre z nich można załatwić poprzez szybki napływ gotówki. Firma MoneyMan oferuje pożyczki online.

Wniosek można złożyć w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Ma to niewątpliwie wiele zalet i jest bardzo wygodne. W przypadku gdy pożyczkobiorca bierze pożyczkę i spłaca ją regularnie na czas, rośnie jego zdolność kredytowa. Każde następne skorzystanie z oferty firmy i stosowanie się do umowy równa się zwiększaniem tej zdolności. Z tego też powodu branie ich cały czas na swoje nazwisko jest znacznie bardziej opłacalne.

Co zrobić, kiedy chcemy zmienić któreś z danych?

Przede wszystkim nie trzeba zakładać nowego konta i zbierać od nowa punktów na zdolność kredytową. Zmiana danych jest łatwym posunięciem. Pożyczkobiorca po zalogowaniu się na swoje konto w MoneyMan musi znaleźć „Ustawienia” w swoim profilu. Właśnie tam możliwa jest zmiana numeru telefonu oraz adresu e-mail, który służy za login, oraz miejsce na które są wysyłane dane do zmiany hasła.

Bardzo ważne jest, aby informacje znajdujące się w profilu były aktualne i dobrze sprawdzone, zwłaszcza numer konta bankowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here