Jak wygląda zmiana nr konta w Filarum?

0
83
Jak wygląda zmiana nr konta w Filarum?
Ocena

Po raz pierwszy klient Filarum podaje numer swojego konta jeszcze podczas rejestracji konta. Numer ten jest weryfikowany przez firmę poprzez przelew, który po zakończeniu rejestracji nowy użytkownik powinien wykonać zgodnie z otrzymanymi danymi. Od tej pory zarówno pierwsza jak i wszystkie kolejne pożyczki od Filarum trafiają do klienta właśnie na to konto, a użytkownik nie musi już nigdy więcej potwierdzać ani weryfikować jego numeru.

Zmiana konta w Filarum

W sytuacji zmiany numeru konta bankowego klient ma oczywiście pełne prawo do zmiany numeru wskazanego firmie Filarum do przelewów na aktualny. Proces wymaga przede wszystkim wymedytowania z poziomu panelu użytkownika lub poprzez infolinię, swoich danych osobowych w oczekiwanym zakresie – w tej sytuacji będzie to numer konta bankowego i być może sama nazwa banku.

Proces zmiany numeru rachunku bankowego w Filarum musi zostać potwierdzony w taki sam sposób, jak ma to miejsce przy rejestracji, a więc przez dokonanie przelewu. Dopiero po otrzymaniu jednego grosza (0,01 zł) wraz z prawidłowym tytułem transakcji (PESEL zmiana numeru rachunku bankowego), zmiana zostanie dokonana, a użytkownik zostanie o tym poinformowany wiadomością SMS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here