Jak wygląda zmiana nr konta w Moneyman?

0
70
Jak wygląda zmiana nr konta w Moneyman?
Ocena

Życie potrafi zaskakiwać. Robi to na różne sposoby. Raz jest przyjemne, za drugim razem już gorzkie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć co czeka go na drugi dzień. Nie wiadomo nawet, co się stanie za minutę. Jedynym sposobem obrony przed zmiennymi jest gotowość na wszystko.

Jest w życiu kilka stałych punktów. Są też punkty mniej stałe, jednakże których zmiany są bardzo istotne. Jedną z takich zmian jest bank. Zwykle człowiek trzyma się jednego zaufanego banku do końca swojego istnienia. Czyli numer konta bankowego, jest to coś praktycznie niezmiennego. Nikt nie powiedział jednak że nie można tego zmienić

Co zrobić, kiedy zmieni się bank?

Ponieważ firma MoneyMan bardzo dba, aby wychodzić naprzeciw problemów klientów znalazła rozwiązanie także na ten problem. Po spłacie pierwszej spłacie pożyczki, a konkretnie, kiedy bierze się nową, wniosek składa się podobnie jak za pierwszym razem. Czym to się różni? Wniosek za drugim razem składa się poprzez wejście na swoje konto w MoneyMan. Tam jako jedna z ostatnich rubryk, jest rubryka z numerem konta bankowego. W tym miejscu należy wpisać numer nowego konta bankowego.

Dzięki takim krokom, jest większa szansa, że nawet jeśli haker włamałby się na konto pożyczkobiorcy, to nie byłby w stanie zmienić numeru konta bankowego. Tym sposobem klient MoneyMan zapewnia sobie bezpieczeństwo, że kiedy weźmie pożyczkę, to trafi ona właśnie na jego konto, a nie czyjeś inne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here