Jak wygląda zmiana nr konta w Vivus?

0
381
Jak wygląda zmiana nr konta w Vivus?
Ocena

Osoby pożyczające w Vivus muszą najpierw założyć swój profil klienta na stronie internetowej pożyczkodawcy. W takim profilu podaje się wszystkie najważniejsze dane, jak imię i nazwisko, numer pesel, czy adres zamieszkania i numer rachunku bankowego.

Zmiana konta Vivus

Oczywiście, istnieje możliwość zmiany tych danych właśnie na profilu. Chcąc zmienić numer konta, trzeba również dokonać nowej opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza na konto w Vivus z odpowiednim tytułem. Dopiero po zaksięgowaniu środków i zatwierdzeniu zmiany przez pracownika Vivus, można otrzymać pożyczkę na wskazany numer rachunku bankowego.

Większość innych danych można zmienić na profilu na stronie internetowej bez dodatkowych formalności. Poza rachunkiem, również zmiana nazwiska lub dokumentu tożsamości wymaga dodatkowego kontaktu. Tutaj zazwyczaj firma wymaga od swoich klientów wysłania skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu. Najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie kontaktu z infolinią Vivusa i ustalenie, jakie formalności są niezbędne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here