Jak wypowiedzieć umowę Vivus?

0
119
Jak wypowiedzieć umowę Vivus?
4.3 z 4 głosów

Zdarza się, że klienci pożyczający od Vivusa po kilku dniach decydują się na rezygnację z pożyczki. W takiej sytuacji istnieje możliwość odstąpienia od zawartej umowy pożyczkowej w ciągu 14 dni od momentu jej zawarcia. Wówczas należy odesłać do firmy listem poleconym druk odstąpienia, który znajduje się w umowie ramowej pożyczki. Bardzo ważne jest zachowanie terminu 14 dni na nadanie przesyłki do Warszawy.

Wypowiedzenie umowy Vivus

Klient musi wówczas w ciągu 30 dni od momentu wypowiedzenia umowy oddać Vivusowi środki pożyczki dokładnie w takiej kwocie, jaką otrzymał na konto. Nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów prowizji, ani odsetek. Wypowiedzenie umowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które posiadają środki na spłatę zobowiązania.

Jeżeli jednak klient nie będzie w stanie spłacić całości kwoty w ciągu kolejnych 30 dni, wówczas firma obarczy go kosztami prowizji za udzielenie pożyczki, odsetkami, a być może nawet odsetkami karnymi za nieterminową spłatę. Odstąpienie od pożyczki można też napisać samodzielnie i wysłać na adres Vivus. Warto to zrobić również mailowo.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here