Jak wysłać wniosek o pożyczkę w Filarum?

0
34
Jak wysłać wniosek o pożyczkę w Filarum?
Ocena

Pierwszy wniosek o pożyczkę w Filarum może zostać złożony z pomocą konsultanta w jednym z terenowych punktów obsługi klienta, ale zdecydowanie najwygodniejszą i najpopularniejszą formą jest Internet. Na stronie www firmy Filarum w kilku prostych krokach założyć można profil klienta. Wystarczy do tego podanie podstawowych danych osobowych.

Dan potrzebne do złożenia wniosku o pożyczkę w Filarum

  • numer PESEL,
  • dane teleadresowe,
  • numer konta w banku.

Kolejnym krokiem jest wskazanie interesującej klienta kwoty oraz okresu spłaty pożyczki – nie dłuższego jednak niż 30 dni. Po zawnioskowaniu o pożyczkę należy jeszcze potwierdzić swój numer konta, dokonując przelewu jednego grosza na jedno z kont bankowych udostępnionych przez pożyczkodawcę.

Pierwszy wniosek może być również wypełniony w terenowym punkcie z pomocą konsultanta, a w przypadku osób posiadających już założony i zweryfikowany profil klienta istnieje możliwość aplikowania o kolejne pożyczki za pośrednictwem telefonicznej infolinii. Każda decyzja przekazywana jest klientowi w postaci wiadomości e-mail oraz SMS, stąd bardzo ważne jest podanie prawidłowych i prawdziwych danych kontaktowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here