Jak wysłać wniosek o pożyczkę w Hapi Pożyczki?

0
30
Jak wysłać wniosek o pożyczkę w Hapi Pożyczki?
Ocena

Jeżeli staramy się przyznanie pożyczki w Hapi Pożyczki, możemy w każdej chwili przystąpić do procedury związanej z weryfikacją i złożeniem wniosku.

Wszystkie te czynności odbywają się online za pośrednictwem strony internetowej, wystarczy wypełnić prosty formularz zawierający dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, nr PESEL oraz niezbędne kontaktowe (nr telefonu i adres mailowy) wnioskodawcy.

Jak przebiega weryfikacja?

Po zaznaczeniu, że zapoznaliśmy się z formularzem informacyjnym i akceptujemy obowiązujący regulamin, możemy przystąpić do dalszych etapów i zadeklarować konkretną kwotę jaką chcemy podjąć oraz określić czas kredytowania. Na podstawie wprowadzonych danych, pracownicy Hapi Pożyczki sprawdzają historię kredytową wnioskodawcy i jego możliwości finansowe, tak aby był on zdolny do regularnej i terminowej spłaty podjętych zobowiązań.

Po pozytywnym przejściu przez etapy weryfikacji i  zaakceptowaniu warunków pożyczki klient otrzymuje całkowitą kwotę pożyczki na wskazany przez siebie numer konta bankowego i umowę w wersji elektronicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here