Jak wziąć pożyczkę w InCredit?

0
47
Jak wziąć pożyczkę w InCredit?
Ocena

InCredit udziela pożyczek na dość spore kwoty, które klienci mogą spłacać w wygodnych miesięcznych ratach dopasowanych do ich potrzeb oraz możliwości finansowych. Sam proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo łatwy i nie zajmuje wiele czasu.

Aby dostać pierwszą pożyczkę należy wejść na stronę internetową www.incredit.pl, wybrać kwotę i okres pożyczki, a następnie kliknąć przycisk “Weź pożyczkę”. Kolejną ważną czynnością jest podanie swoich danych oraz wykonanie przelewu weryfikacyjnego na jedno z kont pożyczkobiorcy na kwotę 0,01 zł (1 grosz). Po potwierdzeniu rejestracji i pozytywnej decyzji pożyczkowej, pieniądze zostaną wysłane na konto, z którego klient przelał 1 grosz. W przypadku posiadania konta w innym banku niż banki obsługiwane przez InCredit, pieniądze dotrą do pożyczkobiorcy później w zależności od sesji międzybankowych.

Stali klienci zainteresowani kolejnymi pożyczkami mają ułatwione zadanie, ponieważ wystarczy zalogować się na swoje konto użytkownika i złożyć kolejny wniosek bez konieczności wykonywania przelewów weryfikacyjnych i wypełniania formularzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here