Jak wziąć pożyczkę w Moneyman?

0
30
Jak wziąć pożyczkę w Moneyman?
Ocena

Na rynku istnieje bardzo wiele firm, które oferują pożyczki zwane chwilówkami. Nie bez powodu są one tak nazywane. Rzeczywiście w porównaniu z normalnymi bankami, proces otrzymywania pieniędzy z takiej firmy jest owe ile prostszy i szybszy. Dlatego wiele osób bardzo chętnie korzysta z o wiele mniej problemowych firm pożyczkowych. Mimo bezproblemowych zasad w uzyskaniu pożyczki, mnóstwo osób nie ma pojęcia, w jaki sposób w ogóle ją uzyskać.

Jak uzyskać pożyczkę?

By uzyskać pożyczkę należy:

  • Przede wszystkim należy się zarejestrować. Na  stronie Moneyman.pl należy przejść proces rejestracji, który jest obowiązkowy, żeby w ogóle dojść do weryfikacji. Ponieważ wszystko odbywa się przez Internet, firma Moneyman musi wiedzieć komu pożycza pieniądze, a tylko w taki sposób można to zrobić.
  • Opłata aktywacyjna czyli jeden grosz, to w istocie sposób na sprawdzenie, kto tak naprawdę o ową pożyczkę wnioskuje. Bank bowiem z przelewem podaje dane, do kogo należy konto, z którego została przesłana owa kwota.
  • Po procesie weryfikacji przechodzi się do wybrania pożyczki. Należy wybrać, jaka pożyczka jest potrzebna, po czym poczekać na analizę wniosku. W tym czasie firma sprawdza klienta w BIK oraz BIG, by się upewnić, czy klient spłaca zobowiązania.

Po poprawnej analizie i pozytywnej decyzji kredytowej, w ciągu kilkunastu minut pieniądze są przelewane na konto klienta. Czas przelewu uzależniony jest również od godzin księgowania na koncie klienta.

Druga i kolejna pożyczka jest udzielana dużo szybciej, ponieważ nie przechodzi się kolejnej długotrwałej analizy i weryfikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here