Jak zmienić numer konta w Moneyman?

0
110
Jak zmienić numer konta w Moneyman?
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób decyduje się na pożyczkę, ponieważ w takiej sytuacji szybko dostaje się pieniądze. Naturalnie są procedury, w których podaje się wszystkie możliwe dane, dlatego czasami może to trwać dłużej. By wziąć pożyczkę należy przejść weryfikację oraz analizę wniosku. Istnieje kilka zasad, które są obowiązkowe przy braniu pożyczki w Moneyman:

  • Wiek od 18 lat. Może być wyżej, ponieważ górna granica nie jest określona, jednak każdy klient musi być pełnoletni. To znaczy, że musi mieć ukończone 18 lat nie za miesiąc, tylko ukończone w momencie składania wniosku.
  • Aktywny numer telefonu. Jest to obowiązkowe, ponieważ decyzja przychodzi również smsem. Dodatkowo smsem przychodzi kod weryfikacyjny, który jest bardzo ważny w procesie weryfikacji. Zatwierdza on bowiem wszystkie dane włącznie z aktualnym numerem telefonu.
  • Aktywny e-mail. Wszystkie dokumenty przechodzą e-mailem, dlatego musi być aktywny i należeć do osoby, która się zarejestrowała.
  • Własny rachunek bankowy. Jest on niezwykle ważny. Z tego konta zostaje przelana opłata weryfikacyjna w kwocie jednego grosza. Jest ona jednocześnie potwierdzeniem z banku, że osoba, która składa wniosek jest tą, za którą się podaje. Na to samo konto wpływa potem pożyczka.

Czy jest możliwa zmiana numeru konta?

Jeśli ktoś zamierza zmienić numer konta, ale jeszcze tego nie zrobił, może tego dokonać przy kolejnej pożyczce. W zakładce „moje konto” po wejściu na opcję „weź pożyczkę” jest możliwość zmiany wprowadzonego numeru konta. Należy jednak pamiętać, że absolutnie każda zmiana numeru konta wiąże się z ponowną weryfikacją, czyli przelaniem jednego grosza, by sprawdzić, do kogo konto należy. Nie wolno wprowadzać numeru konta innej osoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here