Jaka jest kwota darmowej pożyczki w Filarum?

0
39
Jaka jest kwota darmowej pożyczki w Filarum?
Ocena

W reklamach telewizyjnych bardzo często można usłyszeć, że firma Filarum oferuje darmową pożyczkę. Czy to prawda? Jak się okazuje jest to prawdą, ale trzeba spełnić kilka warunków.

Darmowa pożyczka w Filarum

  • Pierwszy z warunków to taka darmowa pożyczka przeznaczona jest tylko dla nowych klientów. Jeśli klient nigdy nie zaciągał w firmie Filarum pożyczki to może teraz liczyć na pieniądze.
  • Za pierwszym razem nie można liczyć na dużą pożyczkę – firma udziela za pierwszym razem pożyczki na kwotę maksymalne 1000 złotych. To spora suma pieniędzy tym bardziej, że po miesiącu zwracamy dokładnie tyle ile wzięliśmy.

Stopa procentowania RSSO wynosi tutaj zero procent, dlatego tak wiele osób jest tą pożyczką zainteresowanych. Można oczywiście otrzymać mniejszą kwotę 200 czy 300 złotych. Klient sam określa, jaka kwota go interesuje i w jakim czasie chce ją spłacić. Jeśli będzie terminowo uiszczał wszystkie opłaty za pożyczkę to następnym razem otrzyma o wiele większą kwotę. Oczywiście druga pożyczka będzie już oprocentowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here