Jaka jest kwota darmowej pożyczki w Incredit?

0
34
Jaka jest kwota darmowej pożyczki w Incredit?
Ocena

Wiele firm pożyczkowych kusi swoich potencjalnych klientów ciekawymi promocjami. Między innymi do ofert wprowadzane są darmowe pożyczki, które zwykle opiewają na niewielkie sumy. Promocja taka polega na tym, że nowy klient spłaca wyłącznie pożyczoną przez siebie kwotę bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji w przypadku terminowej spłaty. Czy InCredit oferuje swoim klientom taką promocję?

InCredit nie jest firmą działającą w branży chwilówek i w jej ofercie można znaleźć jedynie pożyczki ratalne na dość spore kwoty, które można spłacać nawet w ramach 12 miesięcznych rat. W związku z tym udzielanie pierwszych darmowych pożyczek byłoby nieopłacalne. Oznacza to, że w InCredit nowi klienci nie mogą liczyć na pierwszą darmową pożyczkę.

Nowi klienci tej firmy mogą natomiast liczyć na inną promocję. W przypadku zaciągnięcia pierwszej pożyczki i terminowej spłaty pierwszej raty, klienci nie będą musieli spłacać żadnej prowizji ani odsetek od tej raty. Oznacza to, że jedyną na tę chwilę dostępną promocją w InCredit nie jest pierwsza darmowa pożyczka tylko darmowa pierwsza rata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here