Jaka jest kwota darmowej pożyczki w Moneyman?

0
40
Jaka jest kwota darmowej pożyczki w Moneyman?
Ocena

Firmy pożyczkowe od lat działają na polskim rynku. Pojawiły się kilkanaście lat temu jako odpowiedź na potrzeby ludzi. Był to wówczas problem, ponieważ banki zaostrzyły możliwość brania kredytów. Ludzie zaś potrzebowali takich usług. Do dziś na rynku jest ogromna ilość firm pożyczkowych, ponieważ są takie potrzeby ludzi.

A pożyczki w Moneyman jak wyglądają?

Już nowi klienci mają możliwość brania pożyczek na dość ciekawych zasadach, ponieważ nowy klient już na wstępie ma możliwość otrzymać pożyczkę do 1500 zł na 61 dni. Jest to jedna z nielicznych firm, które rzeczywiście dbają o klientów. Pomijając już dwumiesięczny termin spłaty, pierwsza pożyczka jest dodatkowo całkowicie bezpłatna.

Jest to bardzo korzystna pożyczka, gdyż w wielu firmach pożyczkowych pierwsze kwoty są co prawda bezpłatne, jednak do spłacenia w jednym miesiącu. Dla kogoś, kto ma naprawdę niewielkie wpływy, rozbicie 1500 na dwa miesiące jest zdecydowanie lepsze niż oddanie całej kwoty w pierwszym miesiącu.

Czy to faktycznie taka ulga?

Rozbicie jednej kwoty na dwa miesiące, lub zapłacenie całości dopiero w drugim miesiącu jest bez wątpienia lepszym rozwiązaniem niż zapłacenie wszystkiego już w pierwszym miesiącu od wzięcia pożyczki. Każdy patrzy, żeby jak najłatwiej było spłacić daną pożyczkę, ponieważ to pieniądze ludzi potem wchodzą w grę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here