Jaka jest prawda o Lendon.pl?

0
37
Jaka jest prawda o Lendon.pl?
Ocena

Lendon jest firmą udzielającą krótkoterminowych pożyczek (znacznie częściej znanych jako chwilówki). Możemy pożyczyć od 100 do 2500 zł (tylko w przypadku pierwszej pożyczki, później maksymalna kwota wynosi 5000 zł).

Darmowa pożyczka

Z pewnością część ludzi uważa, że nie istnieje coś takiego jak darmowa pożyczka, ale to nie ma nic wspólnego z prawdą. Dowodem na to jest chociażby pierwsza pożyczka w Lendon, o której już nieco wspomnieliśmy. Z jednej strony mamy obniżenie maksymalnej kwoty, ale z drugiej jest całkowity brak odsetek. Niemniej, musimy pamiętać, że decydując się na zaciągnięcie zobowiązania, obowiązki są po dwóch stronach. Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej pożyczkodawcy, po przekroczeniu 4 dni spóźnienia firma ma prawo do naliczenia odsetek.

Stali klienci? O nich również się pamięta

Na koniec jeszcze dwa słowa o stałych klientach. Jeśli należymy do grona stałych klientów to darmowa pożyczka najzwyczajniej w świecie nam nie przysługuje. Nie oznacza to jednak tego, że nie możemy liczyć na korzyści. Stali klienci Lendon mogą spodziewać się rabatów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here