Jaki jest adres do przelewu w Lendon?

0
32
Jaki jest adres do przelewu w Lendon?
Ocena

Niektórzy z użytkowników Lendon mają problem z adresem do przelewu. Konkretnie, nie wiedzą jak ten adres brzmi. Tymczasem rozwiązanie kłopotu jest można by rzec na wyciągnięcie ręki. Warto też od razu podkreślić, że chodzi o potwierdzenie rejestracji, które jest niezbędne podczas ubiegania się o pożyczkę.

Rozwiązanie problemu i pewna uwaga

Krótko mówiąc – adres do przelewu powinien prezentować się tak – ul. Puławska 111B Warszawa 02-707. Niemniej, jeśli przelew ma zostać zaksięgowany w sposób prawidłowy, odpowiedni adres nie wystarczy. Kluczowy jest także numer PESEL. Jak dowiadujemy się ze strony internetowej pożyczkodawcy – numer PESEL jest niezbędny do tego, aby wpłata rejestracyjna została właściwie zaksięgowana. Z perspektywy firmy PESEL jest indywidualnym i jednocześnie niepowtarzalnym numerem identyfikacyjnym klienta.

W razie pytań można liczyć na pomoc

Lendon nie zostawia swoich klientów w potrzebie. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, klient może zadzwonić na numer telefonu podany na stronie. Gdyby taka opcja nie cieszyła się sympatią, można jeszcze zostawić wiadomość a odpowiedź przyjdzie na nasz adres e-mail.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here