Jaki jest adres do przelewu w Moneyman?

0
34
Jaki jest adres do przelewu w Moneyman?
1 z 1 głosów

Kiedy pożyczamy pieniądze z firm pożyczkowych, zwykle każdy liczy się z tym, że będzie musiał je oddać. Jest to rzecz oczywista. Dlatego wiele osób szuka najwygodniejszych dla siebie sposobów spłaty pożyczki. Jest to oczywiste, ponieważ każdy preferuje inne sposoby. Jeden bardzo chętnie z poziomu swojego konta zrobi przelew, drugi samodzielnie wypisze i go zleci. Wszystko zależy od tego, jakie ktoś ma konto w banku i jaki sposób przelewu mu odpowiada.

Jak przygotowuje się samodzielnie przelew?

Każdy, kto samodzielnie pisze przelew, powinien wiedzieć, co w jakim miejscu wpisać, żeby doszedł dokładnie tam gdzie powinien. Nikt nie chciałby sytuacji, że robi przelew na 1000 zł, wpisuje pomyłkowy numer konta i pieniądze zamiast na konto spłaty pożyczki idą w niewiadome miejsce. W takiej sytuacji zostaje tylko rozpaczać, ponieważ nie ma możliwości kwoty odzyskać. Chyba, że ta osoba, która omyłkowo je dostała, z własnej woli je zwróci.

A jak przelać pieniądze do Moneyman?

By samodzielnie zrobić przelew do Moneyman, należy:

  • wpisać numer konta 81 1090 2590 0000 0001 3344 3379. Konto znajduje się w banku BZ WBK.
  • Jako odbiorcę, należy wpisać ID Finance Poland sp. z o.o.
  • Bardzo ważne jest, by w tytule przelewu wpisać numer pożyczki. Wystarczy tylko numer, ponieważ każdy numer należy do konkretnej pożyczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here