Jaki jest adres do przelewu w Vivus?

0
93
Jaki jest adres do przelewu w Vivus?
Ocena

Konto firmy Vivus wykorzystywane jest przez klienta przynajmniej kilkukrotnie – po raz pierwszy przy przelewaniu jednego grosza w procesie rejestracji nowego profilu klienta na stronie www. Po raz drugi klient dokonuje przelewu środków na jedno z kont Vivus w momencie spłacania swojego zobowiązania.

Dlatego warto wybrać do przelewu jedno z pięciu udostępnionych przez firmę konto, które odpowiada posiadanemu przez klienta rachunkowi. Przelewy w obrębie tej samej grupy bankowej są natychmiastowe i pieniądze mogą być zaksięgowanie w czasie rzeczywistym. Numery kont w poszczególnych bankach różnią się między sobą i wszystkie niezbędne informacje znaleźć można w zakładce „kontakt” na stronie Vivus.

Adres przelewu Vivus

Adres, który należy podać przy zlecaniu przelewu do Vivus, to ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa. Oczywiście obecnie banki nie wymagają koniecznie znajomości adresu odbiorcy przelewu, niemniej dla pewności warto odpowiednio adresować i nazywać wszelkie płatności wykonywane na konta Vivus, aby system informatyczny nie miał problemów z odpowiednim przypisaniem wpłat.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here