Jaki jest email do Moneyman?

0
29
Jaki jest email do Moneyman?
Ocena

Firmy pożyczkowe bardzo często działają na podobnych zasadach jak banki. Jednak różnią się w szczegółach, które w kwestii pożyczania pieniędzy mają niebanalne znaczenie. Przede wszystkim banki choć mają z reguły niższe oprocentowanie kredytów, nie za bardzo lubią je dawać.

Firmy pożyczkowe nie mają w tej kwestii żadnych zahamowań, ponieważ biorą pod uwagę bardzo wiele dochodów, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej. Oczywiście takie firmy jak Moneyman sprawdzają BIK, jednak jest to wyłącznie dla bezpieczeństwa samej firmy oraz klientów. W razie problemów zachęcają do kontaktu e-mailowego kontamt@moneyman.pl oraz do kontaktu z infolinią, by w razie problemów z pożyczką, można było dostać odpowiednią pomoc.

A co pomoże e-mail do Moneyman jak nie mogę spłacić pożyczki?

Z reguły przeszkoda w spłacie to zbyt wysoka rata w stosunku do chwilowej sytuacji finansowej. Dlatego pisząc e-maila do Moneyman można otrzymać pomoc choćby w postaci rozpisania indywidualnego harmonogramu. Naturalnie wymówka, że „nie mam w ogóle pieniędzy” nie spowoduje, iż firma podaruje resztę pożyczki. W różnych kwotach ale pożyczone pieniądze muszą być zwrócone. Jedyna pomoc na jaką klient może liczyć to rozłożenie rat na możliwe do spłaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here