Jaki jest KRS do Moneyman?

0
34
Jaki jest KRS do Moneyman?
Ocena

W obecnych czasach powstało bardzo wiele firm, które udzielają pożyczek. Często są to firmy działające na granicy prawa. Często wykorzystują złą sytuację finansową swoich klientów. Pomiędzy nimi są również firmy naprawdę uczciwe. Oczywiście wszystko jest do sprawdzenia. Oprócz komentarzy ludzi, są jeszcze instytucje. Można w nich sprawdzić, czy firma rzeczywiście jest legalna i czy widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Czy Moneyman również jest w KRS?

Jak każda rzetelna i uczciwa firma, tak i Moneyman jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym. Została zarejestrowana w Warszawie. W Wydziale Gospodarczym KRS widnieje pod numerem 0000587232.

Oczywiście to, że firma jest w KRS nie oznacza, iż będzie uczciwa, dlatego oprócz oficjalnego wpisu, należy zwrócić uwagę na wiele komentarzy, które pokazują czy danej firmie można zaufać. Zwykle to jest najlepszym wyznacznikiem rzetelności firmy, ponieważ to między ludźmi Moneyman działa i to oni bezpośrednio stykają się z firmą, która udziela im pożyczek. To klienci najchętniej się dzielą dobrymi lub złymi uwagami na temat firmy dlatego oprócz wpisu do KRS warto sięgnąć po rozmaite opinie, które pomogą podjąć decyzję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here