Jaki jest limit pożyczki w Incredit?

Data dodania: 3 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 3 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

InCredit posiada bardzo elastyczną ofertę pożyczek ratalnych, w ramach której klienci mogą samodzielnie wybierać kwotę pożyczki oraz liczbę miesięcznych rat. Oczywiście wyboru tego można dokonywać w ramach dostępnych limitów.

Limit pożyczki w InCredit

Klienci starający się o pierwszą pożyczkę mogą maksymalnie wnioskować o 7000 zł na 3-12 miesięcy w zależności od swoich wymagań i możliwości. W przypadku pierwszej pożyczki do kwoty 2000 zł, maksymalna liczba miesięcznych rat to 6.

Pożyczkobiorcy, którzy spłacili pierwszą pożyczkę mogą cieszyć się z lepszych warunków. Stali klienci mogą wnioskować o maksymalnie 10000 zł rozbitych na 3-12 miesięcznych rat.

Oczywiście podane kwoty są wartościami limitów i nie oznacza to, że pożyczkobiorca na pewno otrzyma daną sumę. Każdy wniosek jest rozpatrywany na podstawie podanych informacji o zatrudnieniu (mogą, ale nie muszą zostać zweryfikowane), dochodach i historii kredytowej, a także na podstawie wpisów w bazach. Dzięki takim informacjom każdy klient jest oceniany i może zostać mu zaproponowana niższa kwota, jeśli wybrana przez niego suma będzie zbyt wysoka zdaniem pracowników InCredit.