Jaki jest limit pożyczki w Moneyman?

0
33
Jaki jest limit pożyczki w Moneyman?
Ocena

Każda firma pożyczkowa bierze pod uwagę bardzo wiele opcji, w tym oczywiście limit pożyczek. Żadna firma nie będzie udzielała ich coraz więcej, ponieważ kwoty są stosunkowo duże, zaś czas spłat odpowiednio mały. Dlatego absolutnie w każdej firmie pożyczkowej są pewne limity kwot.

Limity w Moneyman.

Moneyman podobnie jak inne firmy pożyczkowe, wprowadził zarówno minimalną kwotę, jak i maksymalną. Są to:

  • Minimalna kwota to 100 zł
  • Maksymalna to kwota 5000 zł

Wszystko zależy od czasu oraz kwoty, jakiej klient potrzebuje. Minimalna kwota została ustalona, ponieważ do pewnej granicy nie opłaca się pożyczać. Firma Moneyman ustaliła, że bezpieczną najniższą kwotą będzie 100 zł. Po mniejsze kwoty raczej nie idzie się do firmy pożyczkowej.

W przypadku najwyższej kwoty w grę wchodziło bezpieczeństwo zarówno firmy jak i klienta, ponieważ jest to bardzo wysoka kwota, jak na pół roku spłacania. W przypadku wyższej kwoty klienci mieliby spory problem z ratami. Z tego powodu kwoty, jakie są ustalone obowiązują wszystkich. Oczywiście nie są one dostępne dla każdego, ponieważ w Moneyman przechodzi się kolejne etapy, by uzyskać faktycznie wyższą kwotę z dłuższym terminem płatności.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here