Jaki jest minimalny wiek pożyczkobiorcy w Filarum?

0
29
Jaki jest minimalny wiek pożyczkobiorcy w Filarum?
Ocena

Na temat wieku, jaki uprawniania do wzięcia pożyczki w Filarum krążą różne opinie. Nie jest prawdą, że wystarczy mieć osiemnaście lat i zatrudnienie. W przypadku firmy Filarum sytuacja wygląda całkowicie inaczej.

Warunek otrzymania pieniędzy z Filarum

Okazuje się, że trzeba mieć ukończone minimum dwadzieścia lat. Skąd takie restrykcyjne przepisy? Przede wszystkim chodzi tutaj o zabezpieczanie dla firmy. Według ich polityki osoba, która ma osiemnaście lat nie jest jeszcze wystarczająco dojrzała i nie gwarantuje, że zaciągniętą pożyczkę będzie spłacała na czas. Mając dwadzieścia lat trochę inaczej się patrzy na świat. Bardzo często takie osoby mają już stałą pracę i są bardziej przygotowane do dorosłego życia.

Dla takich osób firma pożyczkowa Filarum ma na początek przygotowane do tysiąca złotych pożyczki. Taka pożyczka jest darmowa, co oznacza, że RSSO wynosi tutaj zero procent. Klient nie ponosi kosztów, ale musi pamiętać o spłacanie pożyczki po trzydziestu dniach. Inaczej czekają przykre konsekwencje, które sporo będą kosztowały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here