Jaki jest minimalny wiek pożyczkobiorcy w Hapi Pożyczki?

0
42
Jaki jest minimalny wiek pożyczkobiorcy w Hapi Pożyczki?
Ocena

Każda ze spółek udzielających kredytów, posiada pewne zasady, które muszą zostać spełnione, by kredyt mógł być udzielony. Często są one oczywiste, mianowicie fakt, że biorąc kredyt, musimy być w stanie go spłacić.

Czasami jednak pewne kwestie mogą nas zaskoczyć, mianowicie wiek jaki musimy mieć, by móc uzyskać kredyt. Zawsze instytucje finansowe mają pewne wymagania dotyczące tego, ile lat musi mieć osoba ubiegająca się pożyczkę. Zwykle jest to zarówno wiek minimalny jak i maksymalny.

Dla kogo pożyczki?

Oczywiście nikogo nie dziwi fakt, że tylko osoba pełnoletnia może wziąć pożyczkę, jednak czasami 18 lat nie jest wystarczające i często wiek ten jest podniesiony do 20, a nawet ponad 20 lat. Na całe szczęście mamy do dyspozycji instytucje, które udzielą kredytu nawet bardzo młodym osobom, przykładem są Hapi Pożyczki, które udzielają go już od 18 roku życia.

Jeżeli posiadasz już dowód osobisty, możesz w prosty sposób otrzymać pieniądze – za pośrednictwem strony internetowej. Warunkiem jest jednak posiadanie stałego źródła dochodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here