Jaki jest telefon na infolinię w Incredit?

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Firma pożyczkowa InCredit oferuje swoim klientom atrakcyjne pożyczki ratalne udzielane drogą on-line na spore kwoty oraz na maksymalnie 12 miesięcznych rat. Przy pożyczkach on-line bardzo ważne jest zapewnienie klientom różnych form kontaktu. InCredit zapewnia wiele możliwości komunikowania się klientów z pracownikami firmy. Między innymi dostępna jest infolinia telefoniczna.

Numer telefonu do InCredit

Numer telefonu do infolinii firmy InCredit to 22 101 04 00, pod którym można uzyskać wiele odpowiedzi na zadane pytania, można kontaktować się w sprawie pożyczek, weryfikacji danych, itp. Infolinia jest czynna w godzinach pracy firmy od 8:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00 do 20:00 w soboty.

Dla osób mających problemy z terminową spłatą zadłużenia uruchomiony został specjalny numer telefonu 22 250 22 51, pod którym można poinformować o opóźnieniu oraz uzyskać informacje o tym co należy robić w przypadku płatności po terminie.

Warto dodać, że z pracownikami prezentowanej firmy można również kontaktować się on-line, między innymi pod adresem e-mail: info@incredit.pl lub płatności@incredit.pl (w przypadku opóźnienia).