Jakie banki obsługuje Incredit?

0
45
Jakie banki obsługuje Incredit?
Ocena

Wielu pożyczkobiorcom korzystającym z oferty firmy InCredit zależy na bardzo szybkiej weryfikacji swojego konta oraz na szybkim otrzymaniu pieniędzy w przypadku pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. W związku z tym niezwykle istotne jest posiadanie konta w jednym z banków obsługiwanych przez InCredit.

Na oficjalnej stronie internetowej tego pożyczkodawcy można dowiedzieć się, że InCredit posiada konta bankowe w poniższych bankach: Alior Bank, Bank Zachodni WBK, mBank S.A., Bank Millenium oraz Bank Pekao. Pożyczkobiorcy posiadający konta w tych bankach mogą liczyć na bardzo szybką weryfikację po wpłacie 0,01 zł oraz na szybkie otrzymanie przelewów już kilkanaście minut po otrzymaniu pożyczki.

Posiadacze kont w innych bankach również mogą korzystać z oferty InCredit, jednak muszą liczyć się z dłuższym oczekiwaniem związanym z rozliczaniem przelewów w ramach bankowych sesji ELIXIR. W zależności od pory dnia, przelewy mogą docierać tego samego dnia wieczorem lub kolejnego dnia roboczego w godzinach południowych przy pierwszej sesji przychodzącej banku pożyczkobiorcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here