Jakie banki obsługuje Moneyman?

0
111
Jakie banki obsługuje Moneyman?
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób interesuje się szybkimi pożyczkami tzw chwilówkami. Trudno się temu dziwić, ponieważ czasy są takie, że nie na wszystkie nieprzewidziane sytuacje ludzie są finansowo przygotowani. Wiele osób szukając odpowiedniej pożyczki, a co za tym idzie, firmy pożyczkowej, wybiera się również, do jakich banków spłaca się raty. To bardzo istotne, ponieważ przy przelewach do innych banków, z reguły są większe opłaty niż do tego samego banku.

Jak wygląd sytuacja w Moneyman?

Firma Moneyman bierze pod uwagę, że każdy klient może mieć konto w innym banku i każdy bank ma inne zasady związane z przelewami. By mieć jak najmniejsze problemy i by był jak najniższy koszt przelewów, współpracuje z kilkoma bankami, najpopularniejszymi wśród klientów. Zatem partnerami Moneyman są:

  • Alior Bank,
  • BZ WBK,
  • Bank PKO BP,
  • mBank coraz bardziej ostatnio popularny wśród klientów
  • Milenium Bank.

W przypadku, gdy klient ma rachunek w banku, którego nie ma w spisie podanych rachunków, wówczas powinien zgłosić się do konsultanta firmy Moneyman. Konsultant wyjaśni, na który z rachunków należy wpłacać raty pożyczki. Taka informacja zwykle udostępniona jest również na koncie każdego użytkownika w dziale „Moje Konto”.

Należy pamiętać, by upewnić się przed rozpoczęciem zlecania przelewów, czy numer rachunku, na który pieniądze mają być przelane, jest właściwy. Może bowiem się zdarzyć, iż kwota przeznaczona na spłatę zobowiązania, właśnie została przesłana na obcy rachunek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here