Jakie dokumenty są potrzebne w Moneyman?

0
28
Jakie dokumenty są potrzebne w Moneyman?
Ocena

Wiele osób chcąc wziąć pożyczkę, zastanawia się, jakie dokumenty będą potrzebne do jej uzyskania. Jest to sensowna obawa, ponieważ zarówno w banku jak i w wieli firmach tzw chwilówkach, dokumenty są faktycznie bardzo istotne. Zdarza się, że firmy pożyczkowe nie potrzebują tylko stałej pracy, jednak jakieś dokumenty dotyczące dochodów muszą być okazane. Na takiej zasadzie przyznawana jest pożyczka.

A jak wygląda to w Moneyman?

W Moneyman są zasady, które obowiązują każdego klienta. Jedną z nich jest fakt, że  nie potrzebne są absolutnie żadne dokumenty, które mogłyby służyć do uzyskania pożyczki. Wyjątkiem jest dowód osobisty oraz numer PESEL, które są niezbędne w procesie rejestracji. Przede wszystkim dlatego, że ludzie pracują w przeróżnych miejscach, często mają rozmaite umowy, które nie wszędzie są akceptowane. Dlatego w Moneyman jedyne co jest potrzebne do wzięcia pożyczki to:

  • Aktualny i aktywny numer telefonu. Na niego przychodzi kod weryfikacyjny oraz decyzja o przyznanej pożyczce.
  • Aktywny e-mail. Służy on do kontaktów z Moneyman oraz przychodzą na niego dokumenty pożyczkowe np. umowa.
  • Własny i funkcjonujący numer konta. Konto należy założyć na tyle wcześnie, żeby zdążyło się uaktywnić, przed złożeniem wniosku o pożyczkę.
  • Dowód osobisty z numerem PESEL. Są to jedyne dokumenty, które będą potrzebne w procesie rejestracji.

Niepotrzebne są wszelkie dokumenty potwierdzające dochód, ponieważ Moneyman sprawdza wiarygodność klienta w BIK oraz BIG, które wyjątkowo skrupulatnie pokazują rzetelność klienta. Żadna umowa tego nie zastąpi.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here